Představení společnosti Reig Jofre

Reig Jofre je španělská farmaceutická společnost založená v roce 1929, která se zaměřuje na výzkum, vývoj, výrobu a prodej farmaceutických výrobků a doplňků stravy (80 % prodejů) a na smluvní  vývoj a produkci výrobků (20 % prodejů).

Reig Jofre zaměstnává 850 lidí, vlastní 4 vývojová centra a 3 výrobní závody v Evropě. Je přímým prodejcem v šesti evropských zemích a má více než 130 obchodních partnerů v 58 zemích světa. V roce 2015 dosáhla společnost tržeb ve výši 157 milionů eur, dle výše obratu je Reig Jofre v pořadí pátou španělskou farmaceutickou společností uvedenou na španělské burze.

Reig Jofre nabízí tři kategorie výrobků: a) technologicky zaměřené produkty (například beta-laktamová antibiotika, injekční a lyofilizované přípravky), b) terapeuticky specializované produkty určené pro využití v dermatologii, v pneumologii/ORL a v gynekologii a c) potravinové doplňky a další produkty z oblasti péče o zdraví.

Vysoká technologická úroveň, přísné sledování protokolů v uvedených technologických specializacích a flexibilní organizace práce reagující rychle a efektivně na nové vývojové a výrobní potřeby v těchto oblastech jsou cennými devizami, díky nimž si produkty a služby společnosti Reig Jofre vybírají partneři z celého světa.

Reig Jofre zaměřuje strategii výzkumu a vývoje na oblast nových indikací již existujících molekul a nových způsobů podávání a dávkování známých účinných látek, jakož i na rozvoj injekčních, lyofilizovaných a generických beta-laktamových antibiotik. Společnost má velký zájem o spolupráci při zakládání nových projektů, podniků a biotechnologických výzkumných středisek.

Reig Jofre nabízí rozsáhlý seznam značkových výrobků a k nim vyvinuté obecné dokumentace a metodologie týkající se mezinárodních trhů. Tento systematický přístup k rozvoji vědecko-výzkumného, výrobního a tržního potenciálu zajišťuje vysoký standard kvality ve všech procesech, personalizovaných službách a spolehlivých dodávkách s dlouhodobě konkurenceschopnými cenami.

Reig Jofre se také zabývá produkty licencovanými pro nemocnice, pro oblast pediatrie a dermatologie, kde má společnost silné zastoupení na trhu.

logo_reig_jofre.png
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace. V pořádku