Představení společnosti Accura

Společnost Accura Medizintechnik GmbH byla založena v roce 1983 Martinem Bruchem ve městě Maintal/ Frankfurtwith. Díky 30leté tradici v oblasti zdravotnických prostředků dodává vysoce kvalitní zdravotnické prostředky na globální úrovni. Mezi hlavní produkty společnosti patří stenty (balónkové expandibilní a samoexpandibilní), balónky pro koronární a periferní aplikace, katetry a široký sortiment příslušenství pro intervenční kardiologii a radiologii. Dále dodává i součásti pro zdravotnický průmysl, jako jsou speciální trubice a lepicí pásky. Společnost Accura nabízí rovněž službu vyhledávání výrobků, která zahrnuje dodávky méně obvyklých výrobků.

Jako středně velká společnost staví společnost Accura hodnotu pro zákazníky na své štíhlé organizační struktuře. Výsledkem je rychlá reakce, uspokojování potřeb jednotlivých zákazníků a nižší náklady. V důsledku toho dodává společnost Accura výrobky německé kvality za vysoce konkurenční ceny.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace. V pořádku