Představení společnosti Bastos Viegas

Bastos Viegas, S.A. je moderní a efektivní výrobní společnost s velmi širokým sortimentem a mezinárodním standardem kvality. V současné době zaměstnává přibližně 380 osob v moderních a funkčních prostorách s krytou plochou cca 50 000 m2. Společnost vyrábí nejrůznější typy chirurgických setů, od malých ambulantních operací až po chirurgické sety pro katetrizaci, anestezii a velké operační sety pro specifické operace. Společnost provozuje 3 automatické sklady s celkovou skladovací kapacitou více než 18 000 palet. To umožňuje velmi vysokou efektivitu distribuce a prodejních služeb. Společnost je certifikována podle norem EN ISO 9001: 2008 a EN ISO 13485: 2004. Všechny výrobky považované za zdravotnické prostředky jsou registrované a certifikované pro použití značky CE.

Bastos Viegas je nezávislá soukromá společnost s pevným odhodláním pracovat v úzké spolupráci se zákazníky a oficiálními distributory v Portugalsku nebo na exportních trzích.

bastos-viegas.png
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace. V pořádku