Představení společnosti Sidapharm

Společnost Sidapharm byla založena v prosinci roku 2000 v Soluni v Řecku. Sidapharm je evropský certifikovaný výrobce očních lékařských prostředků. V současné době má Sidapharm jedno z největších portfolií v oboru očních prostředků po celém světě, mimo jiné zahrnuje nitrooční čočky, viskoelastiku, oční nože apod.

Síť společnosti dnes expanduje do více než 60 zemí po celém světě prostřednictvím zkušených distributorů, kteří jsou zodpovědní za registraci, import, propagaci a uvádění zboží na trh. Výrobky nejvyšší kvality za přijatelné ceny, vždy s ohledem na náročné a měnící se prostředí, a zákaznicky orientovaný přístup, se ukázaly být skvělou kombinací pro růst společnosti.

Společnost Sidapharm také v posledních letech vytvořila vynikající oddělení logistiky, aby podpořila své partnery a minimalizovala zbytečné náklady na přepravu a zlepšila tak své již kvalitním služby.

sidepharm.png
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace. V pořádku