Představení společnosti Normon

Normon je přední španělská společnost na trhu generickými léky, a to jak na trhu určeném pro sféru hospitalizační péče, tak v oblasti maloobchodní sítě s více než 180 generickými přípravky vyvinutými a uvedenými na trh. Zázemí společnosti Normon, jež se nachází v severní části Madridu, využívá celkovou plochu o rozloze více než 80 000 m² a je vybaveno nejmodernějšími technologiemi.

Normon Complex patří nepochybně k nejmodernějším evropským laboratořím zaměřeným na farmaceutickou výrobu. Jedná se vpravdě o jednu z nejuniverzálnějších farmaceutických společností s aktivní účastí na trhu, a to jak z hlediska farmaceutického průmyslu, tak pokud jde o variabilitu moderních lékových forem ve farmaceutické technologii. Výrobní produkty společnosti Normon se dělí na  skupiny charakterizované jako hlavní, penicilinové, aminocefalosporinové, vysoce aktivní a cytostatika a zahrnují jednak ústní formy podání – tablety, potahované tablety, dvouvrstvé tablety, kapsle, sáčky, sirupy a suspenze –, jednak parenterální formy podání – lahvičky (kapalina, pevná látka), ampule, lyofilizované produkty, láhve pro infuze, kazety a vaky pro infuze bez PVC.

logonormoncolor_1.png
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace. V pořádku