Představení společnosti DEMO

DEMO S.A. Pharmaceutical Industry je průmyslová a obchodní organizace založená v roce 1965, která se zabývá výrobou a prodejem farmaceutických výrobků. Jedná se o jednoho z největších farmaceutických výrobců v Řecku s velmi silnou přítomností na trhu orientovaném na nemocnice, z hlediska počtu prodaných jednotek se řadí mezi přední farmaceutické společnosti. Vize a strategie společnosti jsou zaměřeny na výrobu vysoce kvalitních farmaceutických výrobků s konkurenčními cenami, na marketing inovačních produktů pro úlevu od chronických onemocnění a na mezinárodní exportní aktivity.

S ročním obratem ve výši 123 500 000 eur v roce 2015 a s průměrnou roční mírou růstu 8 % za posledních deset let představuje DEMO S.A. Pharmaceutical Industry jednu z vrcholných farmaceutických společností v regionu. Společnost registruje a uvádí na trh pod značkou Demo, Noridem Enterprises Ltd a Bradex S.A. léčivé přípravky v celé řadě zemí v rámci Evropské unie i mimo ni.

demo-sa-large-landscape-1024x318.png
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace. V pořádku